conti_htd37386
conti_htd37386_2
conti_htd37386
conti_htd37386_2
CONTI HTD 738 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD37386
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 738
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 738 mm
  • Aantal tanden: 246
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD37386
Lengte
738
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
738 mm