conti_htd373815
conti_htd373815_2
conti_htd373815
conti_htd373815_2
CONTI HTD 738 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD373815
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 738
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 738 mm
  • Aantal tanden: 246
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD373815
Lengte
738
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Nominale lengte
738 mm