conti_htd864050
conti_htd864050_2
conti_htd864050
conti_htd864050_2
CONTI HTD 640 8M 50 Conti Synchrobelt tandriem - HTD864050
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 640
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 640 mm
  • Aantal tanden: 80
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858890438
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD864050
Lengte
640
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
640 mm