conti_htd863230
conti_htd863230_2
conti_htd863230
conti_htd863230_2
CONTI HTD 632 8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - HTD863230
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 632
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 632 mm
  • Aantal tanden: 79
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD863230
Lengte
632
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
632 mm