conti_htd860085
conti_htd860085_2
conti_htd860085
conti_htd860085_2
CONTI HTD 600 8M 85 Conti Synchrobelt tandriem - HTD860085
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858890629
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD860085
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
600 mm