conti_htd860020cxa
conti_htd860020cxa_2
conti_htd860020cxa
conti_htd860020cxa_2
CONTI HTD 600 8M 20 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD860020CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042178
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD860020CXA
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
600 mm