conti_htd35376
conti_htd35376_2
conti_htd35376
conti_htd35376_2
CONTI HTD 537 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD35376
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 537
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 537 mm
  • Aantal tanden: 179
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891541
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD35376
Lengte
537
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
537 mm