conti_htd353715cxp
conti_htd353715cxp_2
conti_htd353715cxp
conti_htd353715cxp_2
CONTI HTD 537 3M 15 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD353715CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 537
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 537 mm
  • Aantal tanden: 179
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817049092
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD353715CXP
Lengte
537
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
537 mm