conti_htd550025cxp
conti_htd550025cxp_2
conti_htd550025cxp
conti_htd550025cxp_2
CONTI HTD 500 5M 25 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD550025CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 500
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 500 mm
  • Aantal tanden: 100
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD550025CXP
Lengte
500
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
500 mm