conti_htd848030
conti_htd848030_2
conti_htd848030
conti_htd848030_2
CONTI HTD 480 8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - HTD848030
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 480
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 480 mm
  • Aantal tanden: 60
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858890209
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD848030
Lengte
480
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
480 mm