conti_htd14457840cxa
conti_htd14457840cxa_2
conti_htd14457840cxa
conti_htd14457840cxa_2
CONTI HTD 4578 14M 40 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD14457840CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 4578
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 4578 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817044578
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14457840CXA
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
4578 mm