conti_htd14432685cxp
conti_htd14432685cxp_2
conti_htd14432685cxp
conti_htd14432685cxp_2
CONTI HTD 4326 14M 85 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD14432685CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 4326
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 4326 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817054171
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14432685CXP
Steek
14 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
4326 mm