conti_htd840020cxp
conti_htd840020cxp_2
conti_htd840020cxp
conti_htd840020cxp_2
CONTI HTD 400 8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD840020CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 400
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 400 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817051699
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD840020CXP
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
400 mm