conti_htd540015
conti_htd540015_2
conti_htd540015
conti_htd540015_2
CONTI HTD 400 5M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD540015
 21,16 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 400
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 400 mm
  • Aantal tanden: 80
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892845
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD540015
Lengte
400
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
400 mm