conti_htd33909cxp
conti_htd33909cxp_2
conti_htd33909cxp
conti_htd33909cxp_2
CONTI HTD 390 3M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD33909CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 390
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 390 mm
  • Aantal tanden: 130
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817048606
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD33909CXP
Lengte
390
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
390 mm