conti_htd143850170
conti_htd143850170_2
conti_htd143850170
conti_htd143850170_2
CONTI HTD 3850 14M 170 Conti Synchrobelt tandriem - HTD143850170
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 3850
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 3850 mm
  • Aantal tanden: 275
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894849
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD143850170
Lengte
3850
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
3850 mm