conti_htd53759
conti_htd53759_2
conti_htd53759
conti_htd53759_2
CONTI HTD 375 5M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD53759
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 375
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 375 mm
  • Aantal tanden: 75
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893781
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD53759
Lengte
375
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
375 mm