conti_htd14336085
conti_htd14336085_2
conti_htd14336085
conti_htd14336085_2
CONTI HTD 3360 14M 85 Conti Synchrobelt tandriem - HTD14336085
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 3360
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 3360 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14336085
Steek
14 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
3360 mm