conti_htd33306
conti_htd33306_2
conti_htd33306
conti_htd33306_2
CONTI HTD 330 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD33306
 9,56 incl. BTW
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 330
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 330 mm
  • Aantal tanden: 110
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD33306
Lengte
330
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
330 mm