conti_htd14315040cxa
conti_htd14315040cxa_2
conti_htd14315040cxa
conti_htd14315040cxa_2
CONTI HTD 3150 14M 40 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD14315040CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 3150
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 3150 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817044271
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14315040CXA
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
3150 mm