conti_htd143150170
conti_htd143150170_2
conti_htd143150170
conti_htd143150170_2
CONTI HTD 3150 14M 170 Conti Synchrobelt tandriem - HTD143150170
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 3150
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 3150 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894368
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD143150170
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
3150 mm