conti_htd828885cxp
conti_htd828885cxp_2
conti_htd828885cxp
conti_htd828885cxp_2
CONTI HTD 288 8M 85 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD828885CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 288
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 288 mm
  • Aantal tanden: 36
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD828885CXP
Lengte
288
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
288 mm