conti_htd14280040cxp
conti_htd14280040cxp_2
conti_htd14280040cxp
conti_htd14280040cxp_2
CONTI HTD 2800 14M 40 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD14280040CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2800
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 2800 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858040062
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14280040CXP
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
2800 mm