conti_htd526525cxp
conti_htd526525cxp_2
conti_htd526525cxp
conti_htd526525cxp_2
CONTI HTD 265 5M 25 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD526525CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 265
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 265 mm
  • Aantal tanden: 53
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817050050
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD526525CXP
Lengte
265
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
265 mm