conti_htd325515
conti_htd325515_2
conti_htd325515
conti_htd325515_2
CONTI HTD 255 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD325515
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 255
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 255 mm
  • Aantal tanden: 85
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892418
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD325515
Lengte
255
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
255 mm