conti_htd525259
conti_htd525259_2
conti_htd525259
conti_htd525259_2
CONTI HTD 2525 5M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD525259
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2525
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2525 mm
  • Aantal tanden: 505
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD525259
Lengte
2525
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2525 mm