conti_htd5252515
conti_htd5252515_2
conti_htd5252515
conti_htd5252515_2
CONTI HTD 2525 5M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD5252515
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2525
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2525 mm
  • Aantal tanden: 505
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD5252515
Lengte
2525
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2525 mm