conti_htd14245040cxp
conti_htd14245040cxp_2
conti_htd14245040cxp
conti_htd14245040cxp_2
CONTI HTD 2450 14M 40 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD14245040CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2450
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 2450 mm
  • Aantal tanden: 175
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14245040CXP
Lengte
2450
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
2450 mm