conti_htd14231085
conti_htd14231085_2
conti_htd14231085
conti_htd14231085_2
CONTI HTD 2310 14M 85 Conti Synchrobelt tandriem - HTD14231085
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2310
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2310 mm
  • Aantal tanden: 165
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893583
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14231085
Lengte
2310
Steek
14 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2310 mm