conti_htd522515cxp
conti_htd522515cxp_2
conti_htd522515cxp
conti_htd522515cxp_2
CONTI HTD 225 5M 15 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD522515CXP
 23,43 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 08/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 300.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 08/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 225
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 225 mm
  • Aantal tanden: 45
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817049986
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD522515CXP
Lengte
225
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
225 mm