conti_htd8224885cxa
conti_htd8224885cxa_2
conti_htd8224885cxa
conti_htd8224885cxa_2
CONTI HTD 2248 8M 85 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD8224885CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2248
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 2248 mm
  • Aantal tanden: 281
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817043366
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8224885CXA
Lengte
2248
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
2248 mm