conti_htd32136cxp
conti_htd32136cxp_2
conti_htd32136cxp
conti_htd32136cxp_2
CONTI HTD 213 3M 6 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD32136CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 213
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 213 mm
  • Aantal tanden: 71
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817047876
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD32136CXP
Lengte
213
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
213 mm