conti_htd32019
conti_htd32019_2
conti_htd32019
conti_htd32019_2
CONTI HTD 201 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD32019
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 201
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 201 mm
  • Aantal tanden: 67
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858014742
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD32019
Lengte
201
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
201 mm