conti_htd31809
conti_htd31809_2
conti_htd31809
conti_htd31809_2
CONTI HTD 180 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD31809
 10,94 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 18/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 84.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 18/05/2026
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 180
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 180 mm
  • Aantal tanden: 60
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858051365
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD31809
Lengte
180
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Nominale lengte
180 mm