conti_htd8169620
conti_htd8169620_2
conti_htd8169620
conti_htd8169620_2
CONTI HTD 1696 8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8169620
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1960
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1696 mm
  • Aantal tanden: 212
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817021715
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8169620
Lengte
1960
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1696 mm