conti_htd5169015
conti_htd5169015_2
conti_htd5169015
conti_htd5169015_2
CONTI HTD 1690 5M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD5169015
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1690
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1690 mm
  • Aantal tanden: 338
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD5169015
Lengte
1690
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1690 mm