conti_htd316815cxp
conti_htd316815cxp_2
conti_htd316815cxp
conti_htd316815cxp_2
CONTI HTD 168 3M 15 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD316815CXP
 23,43 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 06/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 32.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 06/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 168
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 168 mm
  • Aantal tanden: 56
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817047623
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD316815CXP
Lengte
168
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
168 mm