conti_htd14161085
conti_htd14161085_2
conti_htd14161085
conti_htd14161085_2
CONTI HTD 1610 14M 85 Conti Synchrobelt tandriem - HTD14161085
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1610
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1610 mm
  • Aantal tanden: 115
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891305
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14161085
Lengte
1610
Steek
14 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1610 mm