conti_htd141610115cxp
conti_htd141610115cxp_2
conti_htd141610115cxp
conti_htd141610115cxp_2
CONTI HTD 1610 14M 115 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD141610115CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1610
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1610 mm
  • Aantal tanden: 115
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD141610115CXP
Lengte
1610
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1610 mm