conti_htd8160020cxa
conti_htd8160020cxa_2
conti_htd8160020cxa
conti_htd8160020cxa_2
CONTI HTD 1600 8M 20 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD8160020CXA
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1600 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817043175
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8160020CXA
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1600 mm