conti_htd8155250
conti_htd8155250_2
conti_htd8155250
conti_htd8155250_2
CONTI HTD 1552 8M 50 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8155250
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1552
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1552 mm
  • Aantal tanden: 194
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8155250
Lengte
1552
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1552 mm