conti_htd315009
conti_htd315009_2
conti_htd315009
conti_htd315009_2
CONTI HTD 1500 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD315009
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1500
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 500
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD315009
Lengte
1500
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Nominale lengte
1500 mm