conti_htd8145620cxp
conti_htd8145620cxp_2
conti_htd8145620cxp
conti_htd8145620cxp_2
CONTI HTD 1456 8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD8145620CXP
 92,89 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 06/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 24.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 06/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1456
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1456 mm
  • Aantal tanden: 182
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8145620CXP
Lengte
1456
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1456 mm