conti_htd14140055
conti_htd14140055_2
conti_htd14140055
conti_htd14140055_2
CONTI HTD 1400 14M 55 Conti Synchrobelt tandriem - HTD14140055
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1400
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Aantal tanden: 100
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891237
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14140055
Lengte
1400
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1400 mm