conti_htd14140040cxp
conti_htd14140040cxp_2
conti_htd14140040cxp
conti_htd14140040cxp_2
CONTI HTD 1400 14M 40 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD14140040CXP
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1400
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Aantal tanden: 100
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14140040CXP
Lengte
1400
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1400 mm