conti_htd14140040
conti_htd14140040_2
conti_htd14140040
conti_htd14140040_2
CONTI HTD 1400 14M 40 Conti Synchrobelt tandriem - HTD14140040
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1400
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Aantal tanden: 100
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891220
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14140040
Lengte
1400
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1400 mm