conti_htd8136030
conti_htd8136030_2
conti_htd8136030
conti_htd8136030_2
CONTI HTD 1360 8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8136030
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1360
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1360 mm
  • Aantal tanden: 170
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858890797
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8136030
Lengte
1360
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1360 mm