conti_htd5130025
conti_htd5130025_2
conti_htd5130025
conti_htd5130025_2
CONTI HTD 1300 5M 25 Conti Synchrobelt tandriem - HTD5130025
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1300
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1300 mm
  • Aantal tanden: 260
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD5130025
Lengte
1300
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1300 mm