conti_htd14119040cxp
conti_htd14119040cxp_2
conti_htd14119040cxp
conti_htd14119040cxp_2
CONTI HTD 1190 14M 40 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD14119040CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1190
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1190 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817457576
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14119040CXP
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1190 mm