conti_htd8116030cxp
conti_htd8116030cxp_2
conti_htd8116030cxp
conti_htd8116030cxp_2
CONTI HTD 1160 8M 30 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD8116030CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1160
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1160 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817052580
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8116030CXP
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1160 mm